Yükleniyor

Haber Portalı Yazılımı

Haber Portalı Yazılımı

2008 yılından bu yana müşterilerimizin geri bildirimleri ile edinilen tecrübe doğrultusunda giderek büyüyen ve gelişen Temel Bilişim Haber Yazılımları anlık 40-50 bin ziyaretçi sayısına ulaşabilmektedir.

Temel Bilişim Haber Yazılımı bir haber sitesinde olması gereken her unsurun en ince titizlikle düşünülerek hazırlandığı bir sistemdir. Siz sadece haberlerinizi yayınlar ve içeriğinizi üretmeye odaklanırsınız. Temel Bilişim haber scripti ve haber teması size hem zamandan kazandırır, hem gerçekten işinizi yapmanız sağlar, hem de sade, etkili arayüzleriyle ziyaretçilerinize haber okuma noktasında güçlü bir deneyim sunar.

NEDEN DURU YAZILIMI TERCİH ETMELİSİNİZ?

ÖZEL MOBİL SÜRÜM : Haber Scripti hizmetimizin ücretsiz mobil sürümü sayesinde sadece bilgisayardan değil, bütün mobil cihazlardan da erişilebilir.

GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ : Gelişmiş yönetim paneli sayesinde sitenizin bütün alanlarını aktif / pasif yapabilir, sitenize kolayca içerik ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

UZMAN EDİTÖR EKLENTİSİ : Gelişmiş haber yazılımı Editör Performans Eklentisi sayesinde editör ve yönetici performans istatistik verileri elde edilir. Günlük hangi yönetici ya da hangi editör kaç haber girmiş modüler olarak istatistiksel şekilde yansıtılır. Tarih filtresi ile birlikte arama kriteri değiştirilebilir.

OTOMATİK AJANS BOTLARI : Haber siteniz için abone olduğunuz ajansların haberlerini otomatik ajans botları sayesinde kolaylıkla takip edin.

ÜST DÜZEY GOOGLE OPTİMİZASYONU : Haber sitenize eklediğiniz içeriklerin Google'da ve Google News'te yer alabilmesi, Google ile tam uyumlu olabilmesi için gereken her şey mevcut.

BİR HABER SİTESİNDE GEREKEN HER ŞEY : En ucuz haber yazılımı hizmetinde bir haber sitesinde olması gereken her şeyi sunmaya çalıştık. Sizlerden gelen geri dönüşlerle de sürekli geliştiriyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK : Haber Sitesi Kurmak İsteyenler İçin , Haber sistemini satın aldıktan sonraki 1 yıl ücretsiz olmak üzere, teknik ekibimiz sizlere tam destek veriyor. En küçük sorununuzda anında yanınızdayız.

  • Etiketler:
  • Sizi Arayalım

    Numaranızı Bırakın Size Ulaşalım

    telefon
    0532 377 52 83