Özel Tasarım Web Sitesi

Özel tasarım web siteleri; tamamen müşterilerimizin isteğine göre projelendirilerek, özel olarak tasarlanıp, programlanan web siteleridir. Farklı olmak isteyen kuruluşlar için uygulanmakta olan bir seçenektir.

Özel tasarım web siteleri; tamamen müşterilerimizin isteğine göre projelendirilerek, özel olarak tasarlanıp, programlanan web siteleridir. Farklı olmak isteyen kuruluşlar için uygulanmakta olan bir seçenektir.Bu seçenekte size özel tasarım alternatifleri yapılır. İçlerinden seçtiğiniz tasarım üzerinden de sitenizde yer alacak tüm sayfalarını tasarımları tek tek yapılır.Böylece sitenin yayına girmeden önce nasıl görüneceğini belirlemiş olursunuz.

2002 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız.  Temel Bilişim olarak müşterilerimizin istek ve beklentilerini her zaman en üstte tutarak hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınıp firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendimize ilke ediniyoruz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

 Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Temel Bilişim olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Tasarımlarınızı boostrap teknoloji ile her cihazda uyumlu bir şekilde kullanılma imkanı  sağlıyoruz.Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz.

Özel Web Tasarımın SEO'ya Etkisi

Profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmuş özel tasarım web siteleri kuşkusuz daha etkindir. Tasarım ve yazılım tek bir ekip tarafından geliştirildiği için hedeflenen optimizasyonlar kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Google gibi popüler arama motorları sitelerin tasarımlarından çok optimizasyon ve içerik değerlendirmesine önem verir. Özel tasarımların başarılı olabilmesi için kullanımı kolay, amaca uygun ve güncel SEO kriterlerine göre tasarlanmış olmalıdır. Aksi halde sırf özel tasarım olduğu için Google tarafından bir sıralamalarda farklı bir muamele görmez.