Sanal Pos Yazılımı

Sanal Pos
Temel Bilişim'de
Sanal Pos Yazılımı

Sanal Pos,işletmelerin kredi ve banka kartlarından tahsilat yapabilmesini sağlayan bir pos yazılım sistemidir. İşletmeler, sanal pos yazılımlarını kullanarak online alışveriş aracılığıyla müşterilerinden ödeme alırlar. Sanal pos; ticaretin her iki tarafı için güvenli, hızlı ve pratik bir ödeme deneyimi oluşturur.

Sanal POS sistemi, ürün ya da hizmetlerini online alışveriş ile E-Ticaret sitelerinden banka kartı ve kredi kartı ile ödeme alabilmek için kullanılır. POS (Point of Sale) cihazlarının sanal versiyonu olarak bilinmektedir ve VPOS (Virtual Point Of Sale) olarak da ifade edilir.

Sanal POS Ne İşe Yarar?

Kullanıcıların mağazalarda yaptıkları harcamaları kredi kartlarıyla ödemelerini sağlayan pos cihazlarının dijital versiyonu olan sanal poslar, internet alışverişlerine ait ödemelerin yine kredi kartı üzerinden ödenebilmesini mümkün kılıyor. Sanal pos sayesinde bir siteden alışveriş yapan müşterilerin, sitenin ödeme formu üzerinden ilettikleri kart bilgileri, güvenli bir şekilde bankaya ulaşıyor ve provizyon alınıyor.

Sanal Pos

Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

Online alışveriş hacminin arttığı günümüzde sanal pos teknolojisi işletmeler için olmazsa olmaz teknolojilerden biri haline gelmeye başladı. İşletmeler için önemli gelir kaynaklarının kapısını aralayan bu teknoloji, kullanıcıların ise kolay, pratik, hızlı ve güvenli ödemeler yapmasını sağlıyor. Bu doğrultuda sanal pos teknolojisinin sunduğu avantajlara yakından baktık. Firmanız için bir sanal pos hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişim sayfamız üzerinden bağlantı kurabilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hadi başlayalım!

7×24 Tahsilat Avantajı

Sanal pos teknolojisinde tüm işlemler internet üzerinden gerçekleşir. Böylece firmalar internet bağlantısı bulunan her yerden 7 gün 24 saat, diledikleri an tahsilat yapabilir.

Hızlı ve Güvenli Ödeme Avantajı

Sanal pos servislerinde bulunan gelişmiş teknolojik altyapı, firmaların tahsilatlarını internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Bu korumalı yapı aynı zamanda kullanıcıların da ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini mümkün kılmaktadır.

Satış Avantajı ile Rekabet Gücünüz Artar

Firmalar, internet üzerinde açtıkları mağazalardan sadece imaj odaklı dönüş beklemezler. Satış hedefi de işletmelerin bu mecralardan en önemli beklentileri arasındadır. Bu noktada sanal pos servisleri devreye girer. Bu servisler, basit ve kolay arayüzleri ile kullanıcılara zahmetsiz bir ödeme deneyimi yaşatarak işletmelerin kazanç elde etmesini sağlar.

Takip ve Raporlama Kolaylığı Avantajı

Düzenli takip ve detaylı raporlamalar, işletmelerin çalışmalarından daha fazla verim elde etmesini sağlar. Sanal pos hizmetlerinde firmalara tüm işlemlerle ilgili raporlar sağlanır. Firmalar, çalışmalarının sonuçlarını bu raporlar üzerinden takip ederek işlerine sağlıklı bir şekilde yön verebilirler.

Hemen teklif almak ve işletmenizi dijital dünyada öne çıkarmak için formu doldurun.