Online Ödeme ve Tahsilat

Temel Bilişim'de
Online Ödeme / Tahsilat

Online ödeme sistemi , ülkemizde e-tahsilat, internetten tahsilat, sanal pos ve benzeri isimlerle de adlandırılan ve sanal (internet) ortamda kredi kartıyla yapılan ödeme yöntemine verilen addır.

E-Ticaret
E-Ticaret
En Üst Seviye Güvenlik

Mevcut teknolojik ortamda mümkün olan en üst seviye güvenlik standartlarına sahip sunucu ve alt yapıda çalışması gerekir. Bu sitem kuruluşlara alacaklarını tahsil etmede büyük bir işlevsellik katar.

Çek, senet, nakit, havale, ve eft gibi ödeme/ tahsilat yöntemlerine kuvvetli bir ek ya da alternatif olarak düşünülebilir. Size ödeme yapma durumda olan kişi ve kuruluşlar internet sitenize girerek kredi kartlarıyla tek çekim ve taksit avantajlarından faydalanarak size ödeme yaparlar. Tamamen yasal prosedürlerde gerçekleşen bu işlemler tahsilat yapmayı kolaylaştırdığından kuruluşların nakit akışını da hızlandırır. Ödemelerin muhasebeleşmesi anlık olduğu gibi cari hesap kontrolleri ve raporlamalarda da üstün özellikleriyle kuruluşların karar mercilerinin ileriye dönük planlamalarına ciddi katkılar sunar.

Teknoloji Dünyası

Online ödeme sitemine sahip olmak için ilk yapılması gereken şey bu yazılımı gerçekleştiren ve hızla gelişmekte olan teknoloji dünyasına uyumlu bir şekilde an be an geliştirmekte olan bir yazılım firmasıyla irtibat kurmak ve bu yazılımı satın alıp güvenli bir sunucuda kendi belirleyeceğiniz alan adı üzerine kurdurmaktır. Sonrasında çalışmakta olduğunuz bankalarla iletişime geçerek kurdurduğunuz bu yazılımdan onları haberdar etmeniz ve ilgili şifrelerin temini ile sitemi çalışır hale getirmenizdir.

E-Ticaret

Hemen teklif almak ve işletmenizi dijital dünyada öne çıkarmak için formu doldurun.

ß